JSL: / Fudbaleri Partizana pobedili OFK Beograd

Pobedu su slavili i Spartak, Radnički i NP

21.9.2013.
22:38

Od 19 časova na programu su dueli Partizan - OFK Beograd i Čukarički - Jagodina, dok kolo u nedelju zatvaraju Voždovac i Crvena zvezda.

Pobedu je ostvario i Radnički 1923 protiv Donjeg Srema 2:0, koji i dalje ne zna za pobedu. Novi Pazar je golovima Kecapa i Mutavdžića bio bolji od Javora, dok su Rad i Sloboda odigrali bez golova na Banjici.

Novi Pazar je savladao Javor sa 2:0 golovima Admira Kecapa u 45. i Miljana Mutavdžića u 80. minutu. Domaćinu je to treća pobeda i sada ima 10 bodova, dok su gosti ostali na sedam.

Spartak je bio bolji od Napretka sa 3:2. Subotičani su vodili golovima Aleksandra Noskovića u 13. i Vladimira Kovačevića u 35. minutu, ali su gosti preko Nenada Mirosavljevića iz penala u 40. i Mamea N'Dijaea u 54. izjednačili.

Ipak, Spatak je pobedio pogotkom Dina Šarca u 67. minutu.

Dve ekipe su se tako izjednačile na tabeli Super lige, pošto posle šest kola imaju po sedam bodova.

Radnički 1923 je u Kragujevcu pobedio Donji Srem sa 2:0. Golove za domaćina postigli su Darko Spalević u 28. i Bojan Beljić u 34. minutu, a 63. igrao je sa igračem manje zbog isključenja Petra Pavlovića.

subota, 21. septembar 16:30 Radnički 1923 – Donji Srem 2:0 Spalević 28', Beljić 34' 16:30 Spartak – Napredak 3:2 Nosković 13', Kovačević 35', Šarac 67' - Mirosavljević 40'(p), Mame N'Diaje 54' 16:30 Novi Pazar – Javor 2:0 Kecap 45', Mutavdžić 80' 16:30 Rad – Sloboda Užice 0:0 19.00 Partizan – OFK Beograd 19.00 Čukarički – Jagodina

nedelja, 22. septembar 15:00 Voždovac – Crvena zvezda

sreda, 2. oktobar Radnički Niš – Vojvodina

Fudbaleri Partizana pobedili su OFK Beograd kod kuće sa 2:0 u derbiju 6. kola Jelen Superlige.

Do 16. uzastopne pobede nad gradskim rivalom crno-beli su došli golovima kapitena Ilića u 43. i mladog Andrije Živkovića u 75. minutu.