U DVOBOJU VATRENIH JEDVAJ BOLJI OD KRAMARIĆA: / Augsburg stigao do vrijednih bodova kod Hoffenheima

U 15. kolu Bundeslige nogometaši Hoffenheima su doživjeli poraz na svojem travnjaku

13.12.2019.
22:26
Pixathlon / Shutterstock Editorial / Profimedia

Nogometaši Augsburga pobijedili su na gostovanju kod Hoffenheima u 15. kolu Bundeslige rezultatom 4:2.

U početnim sastavima obje ekipe bio je po jedan Vatreni. Andrej Kramarić bio je u napadu Hoffenheima, a Tin Jedvaj bio je član stoperskog para Augsburga.

Gosti su poveli na početku utakmice, u 11. minuti zabio je Philipp Max , a rezultat 0:1 na semaforu stajao samo tri minute. U 14. je izjednačio Robert Skov.

Golijada u nastavku

Max svojim drugim golom vraća prednost Augsburgu nakon šest minuta igre u drugom poluvremenu. U 56. Fredrik Jensen povisuje na 1:3, a deset minuta prije kraja Jürgen Locadia smanjuje na 2:3.

Za konačnih 4:2 i potvrdu pobjede Augsburga zabio je Iago u 85. minuti.