IZBORNIK KAUBOJA NAKON PORAZA: / `Mladi smo, moramo se stabilizirati`

Hrvatski rukometaši izgubili su od Danske s 28-24 u kvalifikacijskom turniru za Olimpijske igre i ugrozili svoje izglede za plasman u Rio de Janeiro.

8.4.2016.
22:20

Za početak je proanalizirao susret. `Podijelio bih utakmicu na dva dijela. U prvom poluvremenu nismo iskoristili inicijativu, a u drugom dijelu smo radili greške koje nismo smjeli`, izjavio je Babić u programu Doma TV-a.

Nakon ovog poraza, Hrvatskoj su smanjene šanse za plasman na Igre, a odlučujuća će biti utakmica s reprezentacijom Norveške. `Odlučit će susret s Norvežanima, oni sdu dobra ekipa i neće nam biti lagano`, rekao je Babić i za kraj proanalizirao svoju momčad.

Slijedi Bahrein

`Mi smo mlada ekipa i trebamo se stabilizirati, da svih 60 minuta možemo odigrati na istoj razini`, poručio je.

Uz Dansku i Norvešku, s Hrvatskom je u kvalifikacijskoj skupini reprezentatcija Bahreina s kojom igra sljedeću utakmicu.