ISTINA O VELIKOM OBRAČUNU ZVIJEZDA: / Koke brutalno izvrijeđao Ronalda, Portugalac mu originalno odgovorio

Portugalac Cristiano Ronaldo bio je u glavnoj ulozi tijekom gradskog derbija između Reala i Ateltico Madrida.

21.11.2016.
8:42
Screenshot

Prvi gol iz slobodnog udarca u 23. minuti, a onda je u 71. minuti s bijele točke povisio na 2-0. U 77. minuti je iz kontranapada postavio konačnih 3-0. Na taj način postao je najbolji strijelac u povijesti madridskog derbija, s ukupno 18 golova protiv Atletica.

Ronaldo je, također, po prvi put u 12 prvenstvenih ogleda protiv Atletica zaradio žuti karton. Razlog? U 63. minuti utakmice nakon jednog starta ušao je u sukob s Kokeom. Snimka Ronalda kako svoju glavu naslanja na njegovu obišla je svijet, a sada je procurilo što je Koke poručio Portuglacu da je ovaj tako pobjesnio.

Španjolski Radio Cope javlja da je doveo u pitanje njegovu seksualnost, o čemu se navodno požalio suigračima u svlačionici poslije utakmice.

Ronaldo: Koke mi je rekao da sam ped**r!

Suigrač: Što?

Ronaldo: Ti si ped**r, rekao mi je. Poručio sam mu da će vidjeti što ću napraviti ako se sretnemo u Madridu.

Suigrač: Što ćeš napraviti?

Ronaldo: Ništa, što ću napraviti?

Nakon toga prišao mu je drugi suigrač: Tko je to rekao?

Ronaldo: Koke, rekao mi je da sam ped**r. Odgovorio sam mu, jesam, ali jako bogati. Govnar.