INTER POBIJEDIO ATALANTU I OSVOJIO DRUGO MJESTO U SERIE A: / Brozoviću puna minutaža, Pašalić igrao sat vremena

Atalantu sada čeka četvrtfinale Lige prvaka i utakmica protiv Paris Saint Germaina

1.8.2020.
23:14

Nogometaši Intera osvojili su drugo mjesto u Seriji A pobijedivši u izravnom obračunu zadnjega kola u Bergamu Atalantu s 2-0.

NIKOLA KALINIĆ EFEKTNO ZABIO JUVENTUSU I ZAPOČEO VELIKI PREOKRET: /

Pogledajte njegov gol protiv najjače talijanske ekipe

Daniele D'Ambrosio je šokirao domaćine već u 1. minuti, a Ashley Young u 20. minuti potvrdio pobjedu Intera. Mario Pašalić je igrao do 61. minute za Atalantu, a Marcelo Brozović je igrao cijelu utakmicu za Inter. Najefikasnija momčad lige Atalanta nije postigla pogodak, no za njih sezona nije gotova jer ih čeka četvrtfinale Lige prvaka s PSG-om.

Rebić propustio Cagliari

Napoli je u Napulju pobijedio Lazio s 3-1, a napadač Rimljana Ciro Immobile je s golom postao najbolji strijelac Italije, ali i Europe za sezonu 2019/20. Immobile je ove sezone zabio 36 golova pa je Talijan postao najbolji strijelac Europe jer je gol manje od njega postigao Robert Lewandovski iz Bayerna.Immobile će tako postati treći Talijan s Zlatnom kopačkom poslije Francesca Tottija i Luce Tonija.Također, s golom protiv Napolija izjednačio je rekord Serie A koji je držao Gonzalo Higuain s 36 golova.

Milan je s 3-0 slavio na San Siru protiv Cagliarija bez Ante Rebića, koji je suspendiran zbog kartona, a na ovoj utakmici je Zlatan Ibrahimović zabio gol, ali i promašio penal.