INTER OSIGURAO OSMU UZASTOPNU POBJEDU: / Brozović asistirao, briljirali Martinez i Lukaku

3.1.2021.
15:06

Nogometaši milanskog Intera svladali su Crotone sa 6-2 (2-2) u prvoj utakmici 15. kola talijanske Serie A, što im je osma uzastopna pobjeda u domaćem prvenstvu, kojom su privremeno izbili na vrh ljestvice.

Crotone je poveo u 12. minuti pogotkom Zanellata, da bi u 20. minuti Lautaro Martinez izjednačio prvim od svoja tri pogotka. Inter je prvi put poveo u 31. minuti, kad je branič Crotonea Luca Marrone u pokušaju sprečavanja pogotka preusmjerio loptu u svoju mrežu. Gosti su ipak do kraja poluvremena izjednačili na 2-2, kad je u 36. minuti Golubić bio precizan iz kaznenog udarca dosuđenog na interveciju VAR-a.

TVORAC HNL ČUDA DOBIO JE PONUDU KOJA SE NE ODBIJA: /

Na njegovo mjesto dolazi protjerani trener Hajduka?

Brozović asistent trećeg pogotka

U drugom poluvremenu je Inter potpuno nadigrao Crotone. U 57. minuti Martinez je drugi put zatresao mrežu, a asistent je bio hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Pogledajte asistenciju Brozovića OVDJE.

Sedam minuta poslije Romelu Lukaku je svojim 50. pogotkom u dresu Intera povećao prednost na 4-2. Za 5-2 je u 78. minuti Martinez postigao treći pogodak, najbrže reagirajući na odbijenu loptu nakon što je gostujući vratar obranio udarac Ivana Perišića s ruba kaznenog prostora. Konačnih 6-2 postavio je Achraf Hakimi u 87. minuti.

Inter na vrhu ljestvice

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a Ivan Perišić je ušao u 75. minuti umjesto Lukakua.

Inter je na vrhu ljestvice Serie A sa 36 bodova, dva više od drugoplasiranog Milana koji ima utakmicu manje, a odigrat će je večeras (18 sati) na gostovanju kod Beneventa. Crotone je na predzadnjem mjestu sa devet bodova iz 15 nastupa.