IMAJU RECEPT ZA VELIKANE: / Fiorentina nakon Barcelone, 'sredila' i Chelsea

Fiorentina očito ima recept za velike momčadi, Viole su nakon pobjede protiv europskog prvaka Barcelone, na International Championship kupu "sredile" i engleskog prvaka Chelsea s minimalnih 1:0.

6.8.2015.
0:02
afp

Gol odluke na Stamford Bridgeu postigao je u 34. minuti Gonzalo Rodriguez. Vratar Bih reprezentacije Asmir Begović kratko je odbio udarac Alonsa, ali drugi put nije bio uspješan, Rodriguez je pospremio loptu u mrežu.

Igrali Rebić, Badelj i Bagadur

Ante Rebić igrao je do 74. minute za Fiorentinu, a minutu prije izlaska imao je lijepu priliku, ali je šutirao pored gola.

Milan Badelj i Ricardo Bagadur priliku su dobili posljednjih 15-ak minuta utakmice. Bila je ovo posljednja utakmica International Championship kupa koji je još ranije osvojio PSG.