I KAD ŠPANJOLCI IGRAJU LOŠE MODRIĆ DOBIVA HVALOSPJEVE: / 'Kad se on probudio, probudio se i Real'

Treći Real sada ima 61 bod, 13 manje od vodeće Barcelone, a četiri manje od gradskog rivala Atletica

16.4.2019.
8:52

U posljednjem susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Leganes i Real iz Madrida su igrali 1-1 (1-0). Domaće je u vodstvo doveo Jonathan Silva (45) na samom isteku prvog poluvremena, a poravnao je Benzema (50) početkom nastavka.

Sjajno dodavanje

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je čitavu utakmicu za Real te je sjajnom dubinskom loptom proigrao Benzemu u akciji kod pogotka. Vratar Leganesa Cuellar obranio je prvi pokušaj Francuza, ali centarfor Reala najbrže je reagirao na odbijanac i poravnao.

"Nakon poluvremena probudio se Modrić, a samim time probudio se i Real. Njegov okret i asistencija za Benzemin gol bili su vrhunski. Ali to je bio jedini bljesak Reala, ali stvari su takve kakve jedu", objavila je Marca poslije utakmice.

Vatreni je uz Benzemu najbolje ocijenjeni igrač.