HRVATI BEZ POBJEDA: / Bogdanović najbolji u porazu Netsa, Šarić solidan, Hezonja se napromašivao

Nije ovo bila dobra večer za Hrvate u NBA, poraze su doživjeli Orlando, Philadelphia i Brooklyn.

15.11.2016.
8:29
Screenshot: You Tube

Bila je to igra "mačke i miša", momčad Doca Riversa već je u prvoj četvrtini vodila 33:7.

Bogdanović 18 za 25 minuta

Kad ti suparnik tako krene u utakmicu, teško je očekivati povoljan rezultat, ali Bogdanović je isporučio 18 poena za 25 minuta, iz igre je šutirao 8-11 (trice 1-3, slobodna bacanja 1-1), imao i dva skoka.

Najbolji kod Clippersa bili su Chris Paul (21 poen, 9 asistencija, 4 skoka, 5 osvojenih lopti) i Blake Griffin (20 poena, 6 skokova, 6 asistencija).

Hezonja za pet minuta promašio pet šuteva

Orlando je izgubio kod Indiane, momčad Magica ubacila je tek 69 poena i primila 88. Damjan Rudež igrao je 13 minuta i zabio jednu tricu (1-1), dok je minutaža Marija Hezonje kod Franka Vogela, inače bivšeg trenera Pacersa, u padu. Sinoć je dobio pet minuta za kojih je uspio šutirati pet puta na koš (trice 0-2), ali ni jednom nije bio precizan.

Philadelphia je ove sezone pobijedila samo jednom u deset utakmica i najlošija je momčad NBA lige. Dario Šarić je u novom porazu bio solidan. za 24 minute ubacio je 11 poena (šut iz igre 4-11, trice 1-3), , imao 6 skokova i 2 asistencije.

Za domaćine je James Harden ubacio 33 poena, imao 7 skokova i 9 asistencija.

Rezultati:

Indiana - Orlando 88:69 Detroit - Oklahoma 104:88 NY Knicks - Dallas 93:77 Houston _ Philadelphia 115:88 New Orleans - Boston 105:106 San Antonio - Miami 94:90 Utah - Memphis 96:102 LA Clippers - Brooklyn 127:95