TOTALNI DEBAKL MEDVESČAKA U DOMU SPORTOVA: / Innsbruck im nanio 23. uzastopni poraz u EBEL ligi

Kriza ide dalje, ne nazire joj se kraj

26.1.2019.
20:00
Goran Stanzl/PIXSELL

Hokejaši Medveščaka izgubili su 23. uzastopnu utakmicu u EBEL-u, u Domu sportova bolji je sa 5-3 (2-2, 2-0, 1-1) bio Innsbruck, ali "medvjedi" su u subotu barem prekinuli niz od četiri utakmice bez postignutog pogotka.

Totalan debakl

Medveščak je čak i poveo golom Ivana Jankovića (2:49), no ta je prednost trajala samo 2:36 minuta, a Janković (12:53) je svojim drugim golom poravnao na 2-2 sredinom prve trećine. Nažalost, u nastavku utakmice su gosti iz Innsbrucka ipak došli do pobjede. Luka Mikulić (59:46) je 14 sekundi prije kraja tek ublažio poraz Medveščaka.

Medveščak je sa 21 bodom uvjerljivo posljednji na ljestvici, dok je Innsbruck deveti sa 58 bodova. Vode Vienna Capitalsi sa 81 bodom.