MEDVJEDI STIGLI DO ČETVRTE POBJEDE U NIZU: / KAC pao drugi put u dva dana, Boivin junak Medveščaka

Zagrebačka momčad je sada na sedmom mjestu ljestvice, a iduća utakmica je u srijedu kod Graza

1.1.2018.
21:06
PIXSELL

Hokejaši na ledu Medveščaka pobijedili su u dvoboju 35. kola EBEL lige u Klagenfurtu KAC u produžetku s 4-3 (1-1, 1-0, 1-2; 1-0).

Junak susreta bio je trostruki strijelac Boivin (8, 35, 62), koji je Medveščaku donio pobjedu u drugoj minuti produžetka. Morley je u 57. minuti doveo Medveščak u vodstvo od 3-2, ali su "medvjedi" primili gol u zadnjim sekundama regularnog dijela, pa je zagrebački sastav dva boda osigurao u produžetku.

Medveščak je sada sedmi s 49 bodova, a KAC drugoplasirani s 64. U srijedu Medveščak gostuje kod Graza.