MEDVJEDI RASTUŽILI NAVIJAČE U DOMU SPORTOVA: / Imali veliku prednost pa doživjeli potop

Iduću utakmicu Medveščak ima osmog veljače kada gostuje kod Innsbrucka.

4.2.2018.
20:31
Igor Soban/PIXSELL

Hokejaši Medveščaka upisali su i drugi poraz u međurundi TOP 6 klubova EBEL lige koji su izravno izborili doigravanje. Nakon što su u petak u Beču izgubili od Vienna Capitalsa (0-5), večeras su u Ledenoj dvorani Doma sportova izgubili od Black Wingsa iz Linza 2-3 (1-0, 1-2, 0-1).

Ispustili pobjedu

"Medvjedi" su vodili 2-0, ali su ipak ispustili pobjedu. Medveščak je poveo u 4. minuti golom Sondrea Oldena, a na 2-0 je povisio Nik Simšiča u 23. minuti. Gosti su Linza su do konca druge trećine izjednačili golovima Briana Leblera (30) i Fabija Hofera (37), a pobjedu gostima donio je Joel Broda u 56. minuti.

Medveščak je tako ostao posljednji na ljestvici TOP 6 klubova koji su izravno osigurali doigravanje, dok su Vienna Capitalsi na vrhu sa 12 bodova.