Potopljena 'ruska flota': Medveščak nezaustavljivo gazi!

Hokejaši Medveščaka i dalje su nezaustavljivi na turneji po najistočnijim dijelovima Rusije u KHL ligi. U petak su u Vladivostoku pobijedili domaći Admiral s 2:0.

6.12.2013.
12:44

Prije toga su, podsjećamo, bili bolji od Metalurga u Novokuznjecku (5:1) i od Sibira u Novosibirsku (2:0). Ukupno im je ovo četvrta uzastopna pobjeda u najjačoj europskoj ligi, a kako su u posljednje tri utakmice primili samo jedan gol, treba itekako čestititi vrataru Marku Dekanichu i obrani.

U Vladivostoku je ''medvjede'' do pobjede predvodio Kanađanin Jonathan Cheechoo. U petoj minuti druge trećine doveo je Zagrepčane u vodstvo, a dvije i pol minute prije kraja utakmice zaključio je priču svojim drugim pogotkom.

Aktualnu će turneju Medveščak zaključiti u nedjelju u Habarovsku protiv Amura. U ovom je trenutku naš predstavnik na šestom mjestu Zapadne konferencije i doigravanje je sve bliže za hrvatskog prvaka.