LEDENA POSTAJE NEOSVOJIVA TVRĐAVA: / Medveščak ostvario i četvrtu uzastopnu domaću pobjedu

Hokejaši Medveščaka u nedjelju su na svom ledu svladali Ladu iz Toljatija s 3-2 (0-0, 2-0, 1-2), te su tako upisali treću uzastopnu pobjedu u KHL-u.

23.10.2016.
20:30

Ledena dvorana polako se pretvara u neosvojivu tvrđavu. Pala je i četvrta momčad u nizu u Zagrebu, s 3-2 Medveščak je svladao Ladu. Prvu trećinu utakmice obilježili su golmani, u drugoj je Medveščak napokon naplatio dominaciju, da bi sve to zamalo u zadnjoj trećini prokockao. Od samog početka imao je Medveščak imao dominaciju, ali nije uspio naći put do mreže.

Medvjedi poveli

Nakon što je prva trećina završila bez pogodaka, Tomas Mertl (35:56) doveo je u vodstvo "medvjede". Minutu i pol kasnije domaći hokejaši su poveli 2-0, a strijelac je bio Alexandre Giroux (37:31). No, u prvih pet minuta zadnje trećine gosti su izjednačili golovima Vasilija Strelcova (42:47) i Stanislava Bočarova (44:35).

LEDENA POSTAJE NEOSVOJIVA TVRĐAVA: /

Medveščak ostvario i četvrtu uzastopnu domaću pobjedu

DRUGA POBJEDA ZA REDOM: Medveščak pregazio Neftehimik, odlična premijera novog vratara

McMillan za pobjedu

Medveščak je ipak uspio izvući pobjedu, a za 3-2 zabio je Brandon McMillan (50:33). Medveščak je na 11. mjestu u Zapadnoj konferenciji sa 32 boda iz 23 susreta. Na osmoj poziciji, zadnjoj koja vodi u doigravanje, nalazi se Jokerit sa 34 boda.

Sljedeću utakmicu Medveščak će igrati u utorak, 25. listopada, kada ide u goste jednoj od najboljih ekipa KHL-a, CSKA-u iz Moskve.