DOIGRAVANJE JE SVE DALJE: / Medveščak pao na obalama Japanskog mora

Hokejaši Medveščaka izgubili su u Vladivostoku gdje ih je domaći Admiral u sklopu KHL-a pobijedio s 4-1 (1-0, 3-1, 0-0).

24.1.2017.
13:32

Poveli su domaćini pogotkom Roberta Saboliča u devetoj minuti. Nakon toga na početku druge trećine za Medveščak izjednačuje Lukas Lessio, ali već u 23. minuti svoj drugi pogodak na utakmici postiže Sabolič i dovodi Admiral u vodstvo od 2-1. Do kraja druge trećine pala su još dva gola za Admiral, a strijelac oba pogotka je Palev Makarenko.

PRVA POBJEDA U ČEREPOVCU: /

Medveščak na 11. mjestu Zapada pobjegao Sjeverstalju na četiri boda

Medveščak je sada na 11. mjestu KHL ljestvice sa 68 bodova i zaostaje deset bodova za osmoplasiranim Slovanom, zadnjom momčadi koja je drži mjesto za doigravanje. Sljedeću utakmicu hokejaši Medveščaka igraju 26. siječnja protiv Amura iz Habarovska.