HEBER JE PRAVI POGODAK: / Brazilski napadač zabio za Riječane i u drugoj utakmici priprema

Hrvatski prvak, momčad NK Rijeke odigrala je u prijateljskoj utakmici u Kranju 1:1 protiv novog slovenskog prvoligača Triglava.

24.6.2017.
21:31
PIXSELL, Vjeran Žganec Rogulja

Momčad Matjaža Keka povela je u 13. minuti, zabio je Heber na asistenciju Mateija.

Tako je Brazilac zabio drugu utakmicu za redom za riječki sastav u koji je ovog ljeta stigao iz Slaven Belupa. Heber je bio strijelac i u pobjedi protiv Rabotničkog (2:0) na pripremama u Sloveniji

No, riječka obrana popustila je u 63. minuti kad je ispred vratara Prskala najviši u skoku bio Bojić i zabio za konačnih 1:1.

Ajayi promašio za pobjedu

Dobru priliku u samoj završnici susreta imao je Ajayi, ali je njegov udarac glavom prošao pored gola.

Sastav Rijeke: Sluga (od 45' Prskalo) - Ristovski (od 45' Martić), Župarić (od 45' Šofranac), Punčec (od 45' Elez), Zuta (od 60' Čeliković) - Maleš (od 45' Mišić), Bradarić (od 60' Đoković) - Vešović (od 45' Črnic), Gavranović (od 45' Čanađija), Matei (od 45' Ajayi) - Heber (od 60' Šantek)