HAJDUK OBJAVIO SNIMKU SLAVLJA NAKON POBJEDNIČKOG GOLA: / Pogledajte prizore za pamćenje

Bijeli su izbjegli prvi poraz u proljetnom dijelu sezone

9.3.2019.
18:44
Screenshot

Nogometaši Hajdukastiglis u do velike pobjede nakon štp su u Košprovnici slavili protiv Slaven Belupa s 2-1, iako su Splićani do 88. minute gubili s 0-1.

Nakon slabog prvog dijela u 56. minuti branič Hajduka Juranović ruši Delića u kaznenom prostoru gostiju, a sudac Jović dosuđuje kazneni udarac i isključenje Juranovića. Penal je precizno izveo Matej Jelić i Slaven je poveo.

Preokret u završnici

No,u 68. minuti izjednačilo se brojačno stanje ekipa jer je igrač domaćina Matko Zirdum zaradio crveni karton u svom debiju za Slaven. Dvije minute prije kraja Hajduk se spasio prvog proljetnog poraza - Delić je nabacio, a u skoku je najviši bio Stanko Jurić, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade na ubačaj Jaira Fran Tudor glavom donosi potpuni preokret i pobjedu Hajduka.

Poslije toga nastala je ludnica na travnjaku.