GRIEZMANN UŠUTKIVAO NEZADOVOLJNE NAVIJAČE: / Godin umalo ostao bez tri zuba nakon ružnog starta Neta

Neto je pogrešno procijenio let lopte te je Godin gadno nastradao zbog toga

5.2.2018.
12:24

Atletico Madrid u derbiju je na svom stadionu pobijedio Valenciju sa 1-0, a strijelac jedinog pogotka bio je Correa u 59. minuti. Utakmicu su obilježili Antoine Griezmann i Diego Godin.

Navijači Atletica u nekoliko su navrata iskazivali nezadovljstvo, a francuski napadač pred sam kraj utakmice pokušao ih ušutkati slikovitom gestom:

Gledatelji na stadionu Wanda Metropolitano u 48. minuti mogli su vidjeti ružne scene. Griezmann je poslao dugu loptu prema, a na nju su krenuli vratar Valencije Neto i Diego Godin. Neto je pogrešno procijenio let lopte te je udario Godin koji je krvavih ustiju napustio travnjak kako bi mu se ukazala dodatna pomoć.

Atletico Madrid's Uruguayan defender Diego Godin (R) shows his mouth to the team's doctor after resulting injured during the Spanish league football match between Club Atletico de Madrid and Valencia CF at the Wanda Metropolitano stadium in Madrid on February 4, 2018. / AFP PHOTO / GABRIEL BOUYS

"Ako zakasniš i tako startaš, to je penal, hnema popusta za golmana", rekao je iskusni sudac Iturralde González, a prenosi Goal.

O cijelom se slučaju u kasnim nedjeljnim satima oglasio i Atletico koji je objavio kako Godin ima oštećenje tri zuba.

Dodajmo i kako Deportivo mijenja trenera, a jedan od kandidata za klupu je Clarence Seedorf.