DRUGA POBJEDA ROSSONERA U SEZONI: / Milan minimalno svladao Jurićevu Veronu, Rebić debitirao

Srebrni Vatreni je debitirao za novu momčad

15.9.2019.
22:51
Profimedia, AFP

Nogometaši Milana pobijedili su na gostovanju u Veroni, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, rezultatom 1:0.

Trener Verone Ivan Jurić morao je rano promijeniti plan igre jer je njegov napadač Mariusz Stepinski dobio crveni karton u 21. minuti. Dugo su domaćini održavali nulu, ali u 68. minuti su pokleknuli kada je Krzysztof Piatek iz penala donio pobjedu Milanu.

Svoj prvi nastup za Rossonere u ovom susretu imao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić koji je odigrao cijelo drugo poluvrijeme. U 86. minuti dobio je žuti karton.

Nakon ove utakmice Milan se nalazi na sedmoj poziciji na tablici sa šest bodova, a Verona je 11. s četiri boda.