DOŠAO JE I TAJ DAN: / Nakon -17, Cedevita srušila Partizan u Beogradu

U derbiju 9. kola regionalne ABA lige košarkaši Cedevite slavili su u Beogradu protiv Partizana s 97:87 (22:23, 27:28, 24:15, 24:21).

12.11.2016.
23:05

Cedevita je do treće uzastopne pobjede u ligi došla sjajnom izvedbom u trećoj četvrtini, koju je hrvatski prvak dobio s 24-15, ali i preokretom u drugoj četvrtini jer je Partizan imao vodstvo od čak +17 koševa. Kod Zagrepčana su sjajnu večer imali Jackson (32 poena), Miro Bilan (19, 9 skokova) i Marko Tomas (16), dok je Partizan predvodio Novica Veličković s 20 ubačaja.

Kao i protiv Nižnjeg Novgoroda u Eurokupu, Mršićeva momčad uspjela se izvući iz rezultatskom minusa, prošlog tjedna gubila je sa 16 razlike i na kraju slavila s +15 (92:77).

Cedevita i Partizan sada imaju omjer od šest pobjeda i tri poraza, a vode Budućnost i Zvezda s omjerom 8-0.

U nedjelju Cibona - Zvezda

Danas se trebala odigrati utakmica Cibone i Crvene zvezde u Draženovom domu, ali je odgođena za nedjelju (21 sat) jer su gosti kasnili s povratkom iz Rusije zbog vremenskih neprilika.