DOBRE VILE SPASILE BAYERN: / Pogledajte veliku glupost slavnog vratara

I dok cijeli nogometni svijet priča o fantastičnom učinku Roberta Lewandowskog protiv Wolfsburga, jedan drugi igrač Bayerna se potrudio da i on stigne na naslovnice.

23.9.2015.
10:14
Screenshot: Youtube

Manuel Neuer je ponajbolji golman svijeta, ali baš i nije mu ponekad nisu sve na broju. Rado voli zaigrati stopera i odlutati sa svog gola, a to je Bavarce moglo iznimno skupo stajati. Krajem prvog poluvremena, dok su gosti imali gol prednosti, Neuer je loptu izgubio na centru igrališta, a Josuha Guilavogui opalio iz prve prema praznom golu.

Dobre vile su sačuvale Bayern, lopta je dirala vratnicu i Wolfsburg nije poveo s 2:0. Onda je početkom nastavka Pep Guardiola uveo Lewandowskog i ostalo je povijest. Pet golova Poljaka u devet minuta će se uvijek pamtiti. Zamalo i Neuer svojom glupošću...