DINAMO PRIMIO ODLIČNE VIJESTI IZ BELGIJE: / Anderlecht i Fener podijelili bodove i gurnuli Modre prema drugom krugu

U idućem kolu 8. studenog sastaju se isti suparnici.

25.10.2018.
20:53

U drugom susretu skupine D skupine Anderlecht i Fenerbahče su u Bruxellesu odigrali 2-2. Domaćin je vodio 2-0, no Turci su uspjeli izjednačiti.

SPARTAK – DINAMO 1-2: /

Ludnica u Slovačkoj - Modri preokrenuli utakmicu i došli na bod do povijesnog proljeća u Europi

Anderlecht je poveo u 35. minuti golom Zakarija Bakkalija. Bio je to prvi pogodak belgijskog sastava nakon 215 minuta igre u Europskoj ligi. Isti je igrač u 50. minuti povećao prednost domaćina, no tri minute kasnije Michael Frey je vratio Fener u život, a već u 57. minuti je bilo 2-2 nakon što je Hasan Ali Kaldirim svladao Thomasa Didillona.

Modri vode

Nakon tri kola na ljestvici vodi Dinamo s devet bodova, Fenerbahče ima četiri boda, Spartak tri, a Anderlecht je osvojio jedan bod

U idućem kolu 8. studenog sastaju se isti suparnici, samo će zamijeniti domaćinstva. Dinamo i Spartak će igrati na stadionu Maksimir, a 'modrima' je zbog kazne zatvorena sjeverna tribina.