DI CAPRIO, VIDIŠ LI OVO: / Spursi pomeli Grizzliese i rasplakali suparničkog trenera

Košarkaši San Antonio Spursa "pomeli" su Grizzliese puno uvjerljivije nego Leonardo Di Caprio u Oscarom nagrađenoj ulozi u filmu Povratnik.

23:58

Do četvrte pobjede Spursi su stigli u nedjelju u Memphisu s uvjerljivih 116:95.

Kawhi Leonard ubacio je 21 koš za Spurse, Tony Parker je dodao 16, a LaMarcus Aldridge 15 uz 10 skokova, dok je Grizzliese predvodio Lance Stephenson sa 26 ubačaja.

U dvorani nestalo struje

Utakmicu je obilježio nešto duži prekid nakon dvije minute igre u drugoj četvrtini kada je pri vodstvu Spursa 25:23 nestalo struje u dvorani. Nakon prekida domaći su se dobro držali do odlaska na poluvrijeme kada je rezultat bio 47:45 za San Antonio, no u nastavku više nisu mogli pratiti ritam gostiju.

Trener se rasplakao

Ekspresno ispadanje iz doigravanja, uzrujalo je trenera Memphisa Davea Joergera koji se na konferencije za medije nakon utakmice rasplakao pred novinarima.

San Antonio će u drugom krugu igrati protiv boljeg iz ogleda između Oklahoma City Thundera i Dallas Mavericksa u kojemu trenutačno Oklahoma City vodi sa 3-1.