DERBI U MANCHESTERU: / United pregazio Chelsea, Kovačić odigrao cijelu utakmicu

Crveni vragovi oduševili u prvoj utakmici u Premier ligi

11.8.2019.
19:27
Profimedia, Shutterstock Editorial

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Chelsea 4:0 u utakmici prvog kola Premier lige. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret u sastavu poražene momčadi.

United je pčoveo pogotkom Marcusa Rashforda iz jedanaesterca u 18. minuti, a rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme.

Golijada u drugom dijelu

U drugom dijelu uslijedio je potpuni potop londonske ekipe. U 65. minuti Anthony Martial udvostručio je vodstvo Crvenih vragova, a dvije minute kasnije Rashford je svojim drugim golom postavio 3:0.

Posljednji pogodak djelo je Daniela Jamesa koji je u 81. minuti poentirao u svojem debiju.