DARIO ŠARIĆ PONOVNO NAJBOLJI KOD SIXERSA: / Hrvatskog dragulja upoznala i Minnesota

Dario Šarić ponovno je blistao, bio najbolji za Philadelphia '76erse, ali njegova je momčad doživjela novi poraz, ukupno 21. u nizu u gostima. Minnesota je uvjerljivo slavila sa 110:86.

18.11.2016.
8:37

Hrvatski košarkaš nije počeo u petorci, trener Brett Brown već drugu utakmicu za redom dao je prednost Ersanu Ilyjasovi, ali je dobro što je Šarić zadržao minutažu. Za 26 minuta na parketu ubacio je 16 poena (šut 6-11, trice 2-4), imao četiri skoka i dvije asistencije.

Najbolji kod domaćina bio je Andrew Wiggins s 35 poena i 10 skokova, Karl-Anthony Towns dodao je 25 poena i 10 skokova.

Rezultati:

Utah - Chicago 77:85 Minnesota - Philadelphia 110:86 Houston - Portland 126:109 Miami - Milwaukee 96:73 Washington - NY Knicks 119:112