ČETIRI GOLA ZA TRI BODA: / Lokomotiva pregazila Istru za prvu ovosezonsku pobjedu

Momčad s Kajzerice deklasirala je goste iz Pule

10.8.2019.
22:56
Marko Prpic/PIXSELL

U susretu 4. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali pulsku Istru 1961 s 4-1 (2-0) i došli do prvih golova i bodova u ovom prvenstvu.

Ćuže ponovno pogodio

Lokomotiva je povela u 34. minuti golom glavom Tonija Datkovića nakon udarca s kuta, a četiri minute kasnije na dodavanje Kastratija za 2-0 pogodio je Luka Ivanušec. Puljani su smanjili u 79. minuti sjajnim volejem Marija Čuže, kome je to već šesti gol na početku sezone. Sve dvojbe oko pobjednika otklonio je Domagoj Drožđek golom šest minuta prije kraja, a Liron Kastrati je u 86. minuti zabio iz kontre za 4-1.

Lokomotiva se pobjedom pomakla sa začelja, sada su sedmi s tri boda, dok je Istra peta sa šest bodova.