CELTICU POBJEDA U FANTASTIČNOM OLD FIRMU: / Bivši dinamovac pocrvenio nakon katastrofalne reakcije

Iako su domaćini od 57. minute imali igrača više nisu uspjeli pobijediti.

11.3.2018.
15:05
Screesnhot

Nogometaši Celtica slavili su 3:2 u najvećem škotskom derbiju u kojem su ovaj put gostovali kod Glasgow Rangersa.

Bila je to utakmica prepuna uzbuđenja, a gosti su slavili iako su od 57. minute igrali s igračem manje. Tada je zbog udaranja laktom crveni karton zaradio nekadašnja zvijezda Dinama Jozo Šimunović.

Rangersi su odlično otvorili susret. Na semaforu je pisalo 1:0 već u trećoj minuti kada se u strijelce upisao Windass. Tom Rogić izjednačio je u 11., a novo vodstvo domaćinima donio je Candeias u 26. Da Celtic ne ode sa zaostatkom na poluvrijeme pobrinuo se Dembele golom u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Iako su domaćini od 57. minute imali igrača više nisu uspjeli pobijediti. Dembele je u 69. minuti pronašao Edourda koji zabija za veliku feštu Celtica.