BRILJANTNI ZUBAC PONOVNO ODUŠEVIO: / Hrvat u porazu Clipppersa odigrao utakmicu sezone, Utah s Bogdanovićem nastavio sjajan niz

U sastavu Clippersa nisu bila dva njihova najbolja igrača, Kawhi Leonard i Paul George

27.1.2021.
8:27

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac ostvario je najbolji učinak sezone i treći double-double u posljednje četiri utakmice u porazu svojih LA Clippersa od Atlanda Hawksa 108:99.

ZUPCA SPRDALI SUPARNIČKI IGRAČI S KLUPE, ON IM BRUTALNO ODGOVORIO: /

'Namjeravam i dalje raditi na tome'

Zubac je na parketu bio 18 minuta, ubacio 13 koševa (šut iz igre 3/5) što mu je najviše ove sezone, imao deset skokova i jednu asistenciju.

Bez najboljih

Za Clipperse protiv Hawksa nisu igrala dva njihova najbolja igrača, Kawhi Leonard i Paul George koji su propustili utakmicu zbog NBA-evih zdravstvenih protokola oko Covida.

Atlantu je do pobjede predvodio Trae Young s 38 koševa, a kod Clippersa je najučinkovitiji bio Reggie Jackson s 20 postignutih poena.

Najbolje trenutke s te utakmice pogledajte OVDJE.

Velika serija

Utah Jazz s najboljim hrvatskim košarkašem Bojanom Bogdanovićem nastavio je sjajan niz, svladao New York Knickse (108:94) i pobijedio u devetoj utakmici zaredom.

Bogdanović je odigrao 24 minute za Utah, ali je uz šut iz igre 2/10, za trice 2/7, stigao do 11 ubačaja te je tome dodao jedan skok i jednu asistenciju

Najraspoloženiji kod Jazzersa bio je Royce O'Neal s 20 koševa, a kod Knicksa je bio najbolji Austin Rivers s 25 koševa.

OVDJE pogledajte najbolje trenutke s tog dvoboja.

Beal najbolji u porazu

Houston Rockets u kod kuće sa 107-88 nadigrali Washington Wizardse, a John Wall je protiv svoje bivše momčadi ubacio 24 koša.

Eric Gordon i Victor Oladipo su dodali svaki po 20 poena za Houston kojem je ovo treća pobjeda zaredom.

Washington je predvodio Bradley Beal sa 33 koša, dok je Russell Westbrook, koji je u mijenjan za Walla, dodao 19 pogodaka, 11 skokova i sedam asistencija.