BRAZIL BOLJI OD ARGENTINE: / Leo Messi i ekipa ispali u polufinalu Copa Americe, Brazilci idu u borbu za naslov

Brazil pred svojim navijačima do pobjede i finala Copa Americe

3.7.2019.
8:05
Profimedia, Actionplus

Nogometaši Brazila izbacili su Argentinu s 2:0 u polufinalu Copa Americe i plasirali se u finale.

Pogotke za Selecao postigli su Gabriel Jesus u 19. minuti i Roberto Firmino u 71. minuti.

Inicijativa Argentine, ali bez rezultata

Brazilci, koji su domaćini ove Cope, su bolje otvorili utakmicu protiv velikih rivala i do prvog gola stigli nakon manje od 20 minuta igre.

Nakon brze akcije i oduzete lopte, Firmino je Asistirao Jesusu koji je sigurno pogodio za vodstvo.

Deset minuta kasnije Argentinci su bili blizu izjednačenja, Lionel Messi je ubacio loptu, a Sergio Aguero pucao glavom i pogodio gredu.

Napetost na travnjaku

U nastavku utakmice Brazilci su nastavili pritiskati, na terenu je bilo napeto i sudac je imao puno posla, no rezultat se nije mijenjao do 71. minute.

Isto kao i u slučaju prvog gola, glavne uloge su igrali Jesus i Firmino. Sada je Jesus asistirao Firminu koji poentira za konačnih 2:0.

U finalu će Brazilci igrati protiv boljeg iz dvoboja Čilea i Perua koji svoj polufinalni dvoboj igraju u četvrtak rano ujutro po hrvatskom vremenu.