BRANITELJI NASLOVA OTVORILI COPA AMERICU: / Alexis Sanchez zabio prvi put nakon pola godine

Uvjerljivo su krenulu u obranu titule

18.6.2019.
8:29
Profimedia, AFP

Nogometaši Čilea, branitelji naslova na Copa Americi otvorili su nastup na turniru trijumfom nad Japanom 4:0.

Rezultati by SofaScore

Uz uvjerljivu pobjedu, utakmicu je oblježilo to što je strijelac jednog gola bio Alexis Sanchez, najveća čileanska zvijezda i nogometaš koji je strijelac posljednji put bio u siječnju 2019. godine.

Obrana Japana izdržala je do 41. minute, kada ju je Čile probio pogotkom Ericka Pulgara. S rezultatom 1:0 momčadi su otišle na odmor, a u nastavku su Japanci doživjeli pravi potop.

Golijada na kraju

Na 2:0 povisio je Eduardo Vargas u 54., a druga dva pogotka postignuta su u završnici utakmice. Za 3:0 pogodila je prva zvijezda čileanske reprezentacije Alexis Sanchez u 82. minuti.

Konačnih 3:0 postavio je Varga svojim drugim pogotkom u 83. minuti.