BITKA ZA MOSKVU: / CSKA se oprostio od osmine finala LP, Jedvaj odigrao čitavu utakmicu za Bayer

U prvom susretu 5. kola skupine E Lige prvaka, CSKA je na svom terenu u Moskvi odigrao protiv Bayer Leverkusena 1-1.

22.11.2016.
20:31
AFP, YURI KADOBNOV

Bayer je poveo pogotkom Kevina Vollanda iz 16. minute, a za CSKA je izjednačio Bebars Natcho iz penala u 76. minuti. Wernbloom je nakon toga propustio preokrenuti rezultat promašivši stopostotnu priliku, a na drugoj je strani Volland u samom finišu pogodio stativu. Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za Bayer.

Što se tiče putnika u daljnju fazu natjecanja u ovoj skupini E, ruski sastav se oprostio od prva dva mjesta u skupini i ulaska u osminu finala jer su na dnu skupine sa 3 boda. Bayer je drugi sa sedam bodova, a vodi Monaco (8) koji večeras u Monte Carlu dočekuje Tottenham, koji ima 4 boda.