BILIĆ STIGAO DO DRUGE POBJEDE U NIZU: / WBA srušio Milwall, prvi gol postigao potencijalni Vatreni

To je bio drugi ovosezonski gol hrvatskog ofenzivca

9.2.2020.
17:14

U posljednjem susretu 31. kola engleskog Championshipa, West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, je na gostovanju pobijedio Millwall sa 2-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Filip Krovinović.

Bila je to druga uzastopna pobjeda Bilićeve momčadi koja je povećala prednost na ljestvici na četiri boda više od Leeds Uniteda koji je u subotu poražen na gostovanju kod Nottingham Foresta sa 0-2.

Prvi na tablici

WBA je na stadionu The Den stigao do vodstva u 42. minuti golom Filipa Krovinovića koji je lijepo opalio s ruba kaznenog prostora. Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je zabio i Barnsleyu kocem prosinca. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješene su u 84. minuti kada je Dara O'Shea zabio glavom nakon ubačaja iz kornera.

Bilićeva momčad sada vodi na ljestvici sa 59 bodova, četiri više od drugoplasiranog Leeds Uniteda i Fulhama na trećem mjestu, a zatim slijede Nottingham Forest (54), Brentford (53) i Preston (50)...