BAYERN OPET SAM NA VRHU: / Stao niz, Borussia (D) remizirala kod Hoffenheima

U susretu 6. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim i Borussija Dortmund su odigrali 1:1. Domaćin je poveo golom Sebastiana Rudyja (42), a izjednačio je Pierre-Emerick Aubameyang (55).

23.9.2015.
22:25

Stao je u Hoffenheimu Borussijin niz od 11 pobjeda u nizu. S pet pobjeda i jednim remijem, sad zaostaje dva boda za vodećim Bayernom koji ima maksimalni učinak.

Borussia (M) četiri gola zabila u 20 minuta

Bayer Leverkusen je pobijedio Mainz 1:0 golom Javiera Hernandeza u 69. minuti. Tin Jedvaj i Dario Krešić nisu nastupili za Bayer.

Borussija Mönchengladbach je slavila protiva Augsburg 4:2 ostvarivši prvu pobjedu sezone. Domaćin je sva četiri gola zabio u prvih 20 minuta utakmice, zabili su Johnson (5), Xhaka (17), Stindl (19) i Dahoud (20). Varhaegh je do kraja samo smanjio prednost domaćina, bio je precizan oba puta s bijele točke (52, 75).

Bayern na +2

Na ljestvici vodi Bayern s maksimalnih 18 bodova, dok je Borussija Dortmund na drugom mjestu s dva boda manje. Na trećoj poziciji je Schalke sa 13 bodova.

Rezultati 6. kola: Hoffenheim - Borussija D. 1:1, Bayer - Mainz 1:0, Hannover - Stuttgart 1:3, Borussija M. - Augsburg 4:2, Schalke - Eintracht 2:0. Odigrano u utorak: Bayern - Wolfsburg 5:1, Hertha - Koln 2:0, Ingolstadt - HSV 0:1, Darmstadt - Werder 2:1; redoslijed: Bayern 18 bodova, Borussia Dortmund 16, Schalke 13, Wolfsburg 11, Herta, HSV, Köln i Ingolstadt po 10...