LIGA PRVAKA

BAYERN JE OVIM POGOTKOM STIGAO NA KORAK DO VELIKOG PREOKRETA: Pogledajte kako je Choupo-Moting probio Parižane

Vodeći pogodak za Bayern protiv PSG-a zabio je Choupo-Moting u 40. minuti

Aktualni prvaci Europe, nogometaši Bayern Munchena u utaorak igraju uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv francuskog Paris Saint Germaina u kojemu love zaostatak od 3:2 iz prvog susreta.

UŽIVO, PSG – BAYERN: CHELSEA – PORTO; GOOOL, Bavarci zabili nakon PSG-ove tri grede u pet minuta – ludnica u Parizu

Njemačka ekipa jako je dobro ušla u susret i nakon prvog poluvremena ima prednost od 1:0, koja im ne donosi prolazak u polufinale, ali drastično povećava njihove izglede za veliki preokret.

Gol koji je Bavarcima donio veliku nadu zabio je Choupo-Moting koji je odbijenu loptu nakon obrane Keylora Navasa pospremio u mrežu.