BAYERN I KOVAČ OPET GLEDAJU DORTMUNDU U LEĐA: / Čudesni Sancho srušio Mainz i ušao u elitno društvo

Njemački prvak u nedjelju gostuje kod Fortune

13.4.2019.
20:30

Nastavlja se neizvjesna utrka Bayerna i Borussije Dortmund za naslov prvaka. U susretu 29. kola njemačkog prvenstva Borussija je pobijedila Mainz sa 2-1 i vratila se na vrh ljestvice s dva boda više pod bavarskog sastava. Borussija je već nakon 25 minuta vodila sa 2-0, ali je u završnici susreta grčevito spašavala pobjedu.

Uspjeli se obraniti

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Jadona Sancha, a isti je igrač sedam minuta kasnije zabio i za 2-0. Sve do same završnice Borussija je sigurno držala vodstvo, no Robin Quiason je u 83. minuti smanjio vrativši neizvjesnost u susret. U posljednjim minutama gosti su pokušali izjednačiti, ali se Borussija obranila.