BARCELONIN VUNDERKIND PONOVNO IZNENADIO: / Ali, s ovim se sigurno neće hvaliti

Sedamnaestogodišnjem Fatiju se predviđa blistava karijera

9.7.2020.
8:42

Nogometaši Barcelone u srijedu su na svojem terenu u katalonskom derbiju s 1:0 pobijedili Espanyol i smanjili zaostatak za vodećim realom na samo jedan bod.

BARCELONA ZADRŽALA KORAK ZA REALOM: /

Suarez postigao gol vrijedan tri boda u ludoj utakmici s dva isključenja u pet minuta

Barcelona je unatoč pobjedi protiv "fenjeraša" Espanyola razočarala igrom, a trijumf je donio gol Luisa Suareza u 56. minuti.

Nesmotren start

Utakmicu su obilježila i dva isključenja u razmaku od samo pet minuta.

Prvo je u 49. minuti zbog grubog prekršaja "pocrvenio" Barcelonin 17-godišnji napadač Ansu Fati, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena.

Fatijevo isključenje

Trener Barce Setien Fatija, koji je najtalentiraniji mladi napadač Barce i velika nada katalonskog kluba, je uveo kako bi pojačao pritisak na zadnju liniju Espanyola, no ubrzo je požalio zbog svojeg poteza jer je 17-godišnjak na terenu bio tek tri minute.