BARCELONA SLAVILA U DERBIJU U MADRIDU: / Ivan Rakitić odigrao cijelu utakmicu za Katalonce

Nakon ovog susreta Barcelona je prva, a madridska momčad šesta na tablici

1.12.2019.
22:54
GABRIEL BOUYS / AFP / Profimedia

U derbiju 15. kola španjolske Primere Barcelona je pobijedila Atletico Madrid na gostovanju rezultatom 1:0, a strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Lionel Messi u samoj završnici utakmice, u 86. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcelonu. U prvom poiluvremenu promašio je izglednu priliku, a u 51. minuti zbog prekršaja je dobio žuti karton.

Bodovi za vrh

U ranije odigranim utakmicama Sevilla je s 1:0 pobijedila Leganes, Athleic Bilbao je s 2:0 svladao Granadu, Getafe je s uvjerljivih 4:0 svladao Levante, a u golijadi u Barceloni Osasuna je s 4:2 svladala Espanyol.

Nakon ovog kola Barcelona je prvo mjesto na tablici s 31 bodom, Sevilla je treća s 30, a Real Sociedad treći s 26 bodova.

Atletico Madrid nalazi se na šestom mjestu s 26 bodova.