BARCELONA FENOMENALNU SEZONU ZAVRŠILA REMIJEM KOD EIBARA: / Rakitić asistirao Messiju za drugi gol

Remi za kraj fenomenalne sezone u prvenstvu

19.5.2019.
19:12
AFP, CURTO DE LA TORRE

Španjolski velikan Barcelona ove sezone je već osvojio titulu, a u nedjelju je odigrala i posljednju utakmicu u Španjolskom prvenstvu. Gostovao je katalonski klub kod Eibara i odigrao 2:2.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcu.

U utakmici je prvi poveo Eibar. Strijelac u 20. minuti bio je Marc Cucurella.

Barcelona je izjednačila pogotkom prvog strijelca lige i najboljeg igrača Lionela Messija u 31. minuti, a isti igrač doveo je Katalonce u vodstvo već minutu kasnije. Za drugi gol asistirao mu je Rakitić.

Barcelona je vodila nešto manje od 15 minuta jer je u 45. na 2:2 poravnao Eibarov Pablo De Blasis.

Ovaj remi znači da je Barca završila sezonu kao prva s 87 bodova, a Eibar je 12. s 47 bodova.