BALOTELLI ZABIO AJAXU: / Hrvatski trener debitirao remijem na klupi Club Bruggea

U najzanimljivijim dvobojima prvih susreta 3. pretkola Lige prvaka Nice i Ajax su odigrali 1:1, dok Celtic kod kuće nije uspio pobijediti Rosenborg (0:0).

26.7.2017.
23:06
AFP, VALERY HACHE

Nice je na Azurnoj obali povela golom Marija Balotellija (32), a za prošlosezonskog finalista Europske lige izjednačio je Donny van de Beek (49).

RIJEKA REMIZIRALA S RED BULLOM: /

Prvak Hrvatske ima aktivan rezultat, iako je pokazao dva različita lica u Salzburgu

Leko debitirao remijem

Hrvatski trener, nekadašnji igrač Hajduka Ivan Leko debitirao je remijem na klupi Club Bruggea. Belgijska je momčad odigrala 3:3 pred svojim navijačima s Basaksehirom i to nakon što je prokockala dva gola prednosti!

Vodili su domaćini 2:0 golovima Bonaventure i Denswila nakon 16 minuta igre, ali Turci su preokrenuli golovima Mossora (59., 74.) i Elije (64.). Ipak, Club Brugge se spasio poraza nakon drugog gola Denswila u 79. minuti.

U Glasgowu nije bilo pogodaka, a hrvatski branič Jozo Šimunović odigrao je cijeli susret za Škote.

Astana iznenadila Legiju

Najveće iznenađenje napravio je kazahstanski prvak Astana koja je s 3-1 kod kuće pobijedila poljskog prvaka Legiju. Dinamo je u Kijevu također s 3-1 slavio protiv Young Boysa, a cijelu utakmicu za Ukrajince odigrao je Domagoj Vida.

Izraelski prvak Hapoel Beer Sheva je s 2-0 nadigrao bugarski Ludogorec, a slovenski Maribor kod kuće protiv islandskog FH-a s 1-0 golom Tavaresa (54).