ASPAS RUKOM UKRAO POBJEDU BARCELONI: / Dembele golčinom načeo Celtu, Katalonci produžili nevjerojatan niz

Dembele je zabio prvi gol u Primeri čime je postao prvi Francuz nakon Henryja (2010.) kojem je to pošlo za rukom u dresu Barce.

17.4.2018.
22:58
Screenshot

U dvoboju 33. kola Primere u Vigu su Celta i Barcelona odigrali 2-2, a Katalonci su tako produžili rekordni niz nepobjedivosti u Primeri na 40 utakmica.

Barca je povela u 36. minuti preko Ousmane Dembelea, a za Celtu je izjednačio Jonny u 45. minuti. U 64. minuti Paco Alcacer je zabio na asistenciju Dembelea, koji je odigrao najbolju utakmicu otkad je stigao u Barcelonu.

U 71. minuti veznjak gostiju Sergi Roberto dobio je crveni karton, a Celta je uspjela izjednačiti u 82. minuti kada je zabio Brazilac Thiago Aspas, ali iz vrlo sumnjive situacije jer je rukom ugurao loptu u mrežu.

Ivan Rakitić još je izvan sastava zbog operacije slomljenoga prsta. Barcelona vodi s 12 bodova više od Atletica. U prvoj utakmici dana Deportivo i Sevilla su u La Coruni odigrali 0-0. Sevilla je peta, a Deportivo se grčevito bori za ostanak i drži 18.mjesto, četiri boda od spasa.