ARGENTINA MOŽE I BEZ MESSIJA: / Gauči srušili Meksiko bez udarnog napadačkog trojca

U preostalim prijateljskim utakmicama igranima sinoć Čile je izgubio od Kostarike sa 2-3 (0-1), a Honduras je svladao Panamu sa 1-0 (0-0).

17.11.2018.
12:26

Brazil i Argentina su sinoć odigrali prijateljske utakmice i obje su reprezentacije upisale pobjede. Brazil je u Londonu pobijedio Urugvaj 1-0 (0-0), a pobjednički gol zabio je s jedanaest metara Neymar (76.). Argentina je u Cordobi bila bolja od Meksika sa 2-0 (1-0).

NOVI OBRAČUN NEYMARA I CAVANIJA: /

Sve je krenulo kad mu je Brazilac prodao tunel....

Argentinci su igrali bez napadačkog trija kojeg čine Lionel Messi,Sergio Agüero i Angel Di Maria. Ramiro Funes Mori je zabio prvi gol u 45. minuti, a autogolom je konačni rezultat postavio Isaac Brizuela (83.).

Brazil je penala

Neymar je svoj šezdeseti gol za Brazil zabio u 76. minuti s bijele točke, a kazneni udarac je dosuđen nakon što je Diego Laxalt srušio Danila.