ARGENTINA IZBJEGLA NOVU BLAMAŽU: / Maroko ih držao u šaci, ali u samoj završnici ukazao se Correa, Brazil srušio Čehe

Messi ovaj put nije nastupio zbog ozljede

26.3.2019.
22:01

Nakon što je Venezuela upisala tek drugu pobjedu u povijesti i prvu s dva gola razlike protiv Argentine u prijateljskoj utakmici odigranoj u Madridu na stadionu Wanda Metrpolitano, Gauči su bili nadomak nove blamaže. Naime, Maroko ih je u Tangeru držao u šaci sve do 84. minute kada je jedini pogodak na susretu zabio Angel Correa.

VENEZUELA POKVARILA MESSIJEV POVRATAK: /

Argentina doživjela potop, ovako nešto nije se dogodilo nikada u povijesti

Preokret Brazila

Argentina je ovaj put igrala bez povratnika u izabranu vrstu Lionela Messija. Kapetan Blaugrane odigrao je 90 minuta u porazu protiv Venezuele, ali nije putovao u Maroko zbog ozljede zdjelice. Barcelona u sljedećih mjesec dana igra ključne utakmice u domaćem prvenstvu (Atletico Madrid) i Ligi prvaka (Manchester United) pa je jasan razlog zbog kojeg se hitno vratio u Španjolsku.

I drugi južnoamerički nogometni div bio je, inače, na travnjaku u utorak navečer. Brazil je gostovao u Pragu. Češka je povela 1:0 golom Pavelke u 37. minutu. Gosti su u nastavku ipak uspjeli doći do pobjede. U 49. minuti Firmino je izjednačio, a preokret je donio Gabriel Jesus koji je ušao u igru u 72. minuti. Zabio je u 83. minuti te u sudačkoj nadoknadi.