1. HNL, OSIJEK - VARAŽDIN 2:2: / Osječani se propustili približiti vrhu, četvrti remi Varaždina u sezoni

Varaždin je u samoj završnici izborio neočekivani rezultat

15.9.2019.
18:39
Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka odigrali su 2:2 s Varaždinom na svojem terenu u osmom kolu Prve hrvatske nogometne lige i propustili se bodovno izjednačiti s Hajdukom koji je na drugom mjestu ljestvice.

Varaždin je ostao na posljednjem mjestu tablice s četiri boda.

Spas u zadnji čas

Na svojem Gradskom vrtu Osječani su odigrali dobro prvo poluvrijeme. U vodstvo su došli u 26. minuti golom Mirka Marića iz slobodnog udarca s 18 metara, a prednost je udvostručio Igor Carioca Silva tri minute prije kraja prvog poluvremena.

Pogodaka u nastavku utakmice nije bilo do samoga kraja. Prvo je Varaždin smanjio na 1:2 preko Nevena Đuraseka koji je pogodio iz slobodnog udarca s 25 metara, a konačnih 2:2 je postavio Vitali Lisakovich nakon kontre u drugoj minuti sudačke nadoknade.