Momčad Gianfranca Zole je u zaostaloj utakmici 21. kola Premiershipa doživjela i pet poraz u nizu. Pred svojim navijačima izgubili su od Wolverhamptona, koji na Upton Parku slavio s 3:1.

24.3.2010.
13:06

Sastav Micka McCarthyja zasluženo je stigao do prednosti u 28. minuti kada je Kevin Doyle iskoristio pogrešku domaćeg igrača Jamesa Tomkinsa i plasirao loptu u mrežu pored nemoćnog vratara Roberta Greena.

Wolverhampton je podebljao svoje vodstvo u 57. minuti nakon sjajnog dodavanja Davida Jonesa za strijelca Ronalda Zubera. Samo tri mi nute kasnije gosti su došli do nedostižnih 3:0 zahvaljujući udarcu Matta Jarvisa s 18 metera.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Čekićari su zabili počasni pogodak preko Guillea Franca, koji je izbjegao zaleđe, prebacio istrčalog vratara Hannemann te pogodio praznu mrežu.

Nakon ove pobjede Wolverhampton je pobjegao od zone ispadanja i trenutno je na 15. mjestu s 31 bodom, dok se West Ham opasno približio 'utopljenicima' i sa 27 osvojenih bodova zauzima 17. poziciju.