Nova sramota Liverpoola!

U zaostalom susretu engleskog prvenstva Wigan je kod kuće svladao Redse s minimalnih 1:0, te se pobjedom malo odmakao od dna ljestvice.

9.3.2010.
11:00

Pogodak za važna tri boda u borbi za opstanak Wiganu je donio Hugo Rodallega u 35. minuti nakon sjajne akcije domaćina.

Plavo-bijeli na kraju su potpuno zasluženo slavili budući da su odlično zatvorili sve puteve k svojim vratima. Prije je izgledalo da će Wigan stići do novog pogotka nego da će Liverpool izjednačiti.

Liverpool u devedeset minuta nije imao niti jedan udarac u okvir gola, a doda li se tome podatak da u zadnje četiri utakmice nisu zabili gol, jasno je da je momčad Rafe Beniteza u ozbiljnoj krizi.

U utorak su na rasporedu još dva susreta, Portsmoutha i Birminghama, te Sunderlanda i Boltona.