Kopanje očiju, homići i bizarnosti!

Kažu da je Premiership najbolja, najbogatija i najatraktivnija liga svijeta. Pa, ako je sve to točno onda joj možemo dodati još jedan epitet - najbizarnija.

20.4.2010.
23:17

Scena prva: Utakmica je Kalinićevog Blackburna i Evertona, a domaćini ostaju bez bodova u posljednjoj minuti. Umalo je i bez očiju ostao Morten Gamst Pedersen, no srećom po Norvežanina, sve je prošlo bez posljedica, ili mu je protivnik možda samo htio iskopati nos?

arti-201004190184006Scena druga:United ruši City u posljednjim sekundama pogotkom 'dede' Scholesa, a kao nagradu dobiva vruću pusicu od kapetana Garyja Nevillea. Bravo momci - to je pravi momčadski duh!

Scena treća: Vraćamo se na utakmicu Kalinih Roversa i njihovih 'trnova u oku'. Minuta je 79., a rezultat 1:1. Trener gostiju iz igre izvlači Hibberta, a u igru ulazi igrač s brojem 22 - Yakubu. Jedan, dva, tri, četiri, pet... ...dvadeset jedan, dvadeset dva i broj 22 zabija! Bilo bi još bizarnije da je zabio za 2:2, a ne za 1:2... Zvučalo bi to ovako: broj 22, nakon 22 sekunde za 2:2!

Scena četvrta: Već smo svi navikli da velike zvijezde imaju i svoje obožavatelje, koji ih vjerno prate u stopu ne bi li užicali autogram, dres ili ispljuvak od žvake. No, ovo što se dogodilo ispred Fratton Parka zbilja zvuči malo čudno ili je to samo nama čudno, a njima u engleskoj normalno?

Uglavnom, mi smo i dalje kod toga da tu nije baš sve čisto vidjevši da se navijačima na komadić papira potpisuju i članovi administracije Portsmoutha?! Ah, taj moderni nogomet... Sutra će još i neki klinac protrčati ulicom, a na leđima će mu pisati 'Srebrić'!