GRAĐANI UVJERLJIVI / Haaland zabio četiri gola u pobjedi Cityja, Gvardiol izborio penal

4.5.2024.
20:40
profimedia

Nogometaši aktualnog engleskog nogometnog prvaka Manchester Cityja ponovno su se primakli vodećem Arsenalu na samo bod zaostatka nakon uvjerljive 5-1 (3-0) domaće pobjede protiv Wolverhampton Wanderersa u susretu 36. kola.

LUKA SLAVI /

Real Madrid je prvak Španjolske, Modrić uz još trojicu postao najtrofejniji igrač Kraljeva

Briljirao je s četiri pogotka norveški centarfor Haaland (12-11m, 35, 45+3-11m, 54), a jednom se u strijelce kod domaćih upisao i Alvarez (85), dok je za goste pogodio Hwang (53).

Prvi penal koji je Haalard realizirao u 12. minuti izborio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol, koji je kao i Mateo Kovačić odradio 90 minutaa

City sada ima 82 boda, jedan manje uz utakmicu manje od vodećeg Arsenala koji je ranije u subotu kao domaćin sa 3-0 (1-0) pobijedio Bournemouth.
Wolverhampton Wanderers je 11. sa 46 bodova.