KOLO PRIJE KRAJA / Poznat još jedan klub koji ispada iz Premier lige, a ista sudbina se smiješi još jednom

Burnley prije zadnjeg kola ima pet bodova manje od mjesta spasa, kod Tottenhama su čak i poveli preko Bruno Larsena, ali su Pedro Poro u 32. minuti i Miki Van De Ven u 82. minuti donijeli preokret domaćinu.

11.5.2024.
18:43

Nogometaši Burnleya ispali su kolo prije kraja iz engleske Premijer lige nakon poraza kod Tottenhama (1-2), dok se ista sudbina smiješi i Lutonu, koji je s 1-3 poražen kod West Hama.

'Gvard of honour' /

Najugledniji mediji klanjaju se Gvardiolu: 'Impresivno je što radi ovaj nevjerojatni branič. Preuzeo je Haalandovu ulogu'

Luton je također poveo kod West Hama, ali su u drugom poluvremenu primili tri gola i izgubili. Luton je u teškoj situaciji jer ima tri boda manje od Notttinghama, koji u zadnje dvije utakmice ne smije osvojiti ni bod.

Everton je kod kuće u Liverpoolu pobijedio Sheffield United golom Abdoulayea Doukoura u 31. minuti. Newcastle i Brighton su u Newcastleu remizirali pa su "Svrake" ugrozili plasman u Europu 1-1. Brighton je poveo golom Joela Veltmana u 18. minuti, a domaći su izjednačili golom Seana Longstaffa u petoj minuti sudačke nadoknade. Newcastle je šesti sa 57 bodova, a Brighton je na 11. mjestu sa 48 bodova. U ostalim susretima Crystal Palace je u gostima pobijedio Wolverhampton s 3-1, a Brentford je u gostima svladao Bournemouth s 2-1.