Ako ste im ikad zavidjeli

Nitko nema savršenu kosu: Evo kako zvijezde izgledaju bez svojih ekstenzija i frizera

Piše: Vlatka Ernečić / Vrijeme: 10:31 07.10.2016 / Rubrika:
0

Ovako neke od najvećih zvijezda izgledaju kad su potpuno svoje i prirodne

Zvijezde imaju tu sreću da mogu u bilo kojem trenutku izgledati baš onako kako žele, uz svitu šminkera, frizera i dizajnera koji od njih rade potpuno neprepoznatljive osobe.

No, i zvijezde su samo ljudi, pa tako i one ponekad jednostavno žele sa sebe skinuti svu tu masku i prošetati gradom bez šminke i skupe odjeće.

A evo kako najpoznatije zvijezde izgledaju bez ekstenzija u kosi, u svom potpuno prirodnom izdanju.

Janelle Monáe bez šminke i kose bez trunke preparata

A post shared by Janelle Monáe (@janellemonae) on

Khloé Kardashian s mokrom kosom, bez ekstenzija i natural make-up lookom

Good morning!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Rihanna i sva ljepota njezine prirodne kose na naslovnici Elle časopisa

My @elleusa COVER!! On stands in select cities Nov. 11 & US nationwide Nov. 18. Preview the issue at Elle.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Cher Lloyd i prirodni bob

Good morning (: giving my hair a break from extensions. AHHHH feels good!!! 😁😘💗

A post shared by Cher Lloyd (@cherlloyd) on

Kad nije svezana u visoki rep,  kosa Ariane Grande izgleda ovako. I prekrasna je

peekaboo healthy curls 🙊 long time no see 🙈🙈💜

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Laverne Cox bez trunke šminke i plavih ekstenzija

Lady Gaga u seznacionalnom izdanju za V Magazin

I ❤️ Inez and Vinoodh @inezandvinoodh their love is an art piece

A post shared by xoxo, Gaga (@ladygaga) on

Prilično ležerno izdanje Rite Ore

On set today and met miss Precious! ❤️❤️#LA

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Jennifer Lopez s kosom do ramena opet je pobijedila

Short hair don't care…

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Gina Rodriguez obrijane glave? Može

Annihilation. #AnyaThorensen

A post shared by Gina Rodriguez (@hereisgina) on

Mindy Kaling prekrasno izgleda s kraćom kosom

Short care… DO CARE

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on

Supermodel Joan Smalls. Baš smo bez teksta…

🦁 #happyfriday

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

Sarah Hyland stvarno ne treba ekstenzije, jer ovako izgleda preslatko

Last week I got my extensions out!! It's lob time!… For a week 😏😝 Love my ladies at @ninezeroone

A post shared by Sarah Hyland (@therealsarahhyland) on

Kehlani s posve kratkom kosom? Divna je

Christina Milian je isfurala potpuno prirodan izgled

Birthday Celebrations with Mom in Bimini last year.

A post shared by Violet Madison (@violetmadison) on

Cardi B i sva prekrasna raskoš njezine prirodne kose

Outfit by @fashionnova ;Make up by my FAVORITE IN THE WORLD !!! @shawntaloran :HAIR BY JESUS FATHER !!!

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Piše: Vlatka Ernečić / Vrijeme: 10:31 07.10.2016 / Rubrika:

Imaš komentar?

Povratak na Net.hr