Divne❤️

Ove djevojke su primjer da su kćeri zaista preslika svojih mama

Piše: Vlatka Ernečić / Vrijeme: 10:00 15.05.2017 / Rubrika: ,
Foto: instagram
0

Okej, sličnost je stvarno ogromna

Cure, koliko ste se puta pogledale u ogledalo i u sebi vidjele odlike svoje majke? Vjerujemo, veliki broj puta (ja, kako starim, primjećujem sve više sličnosti). A činjenicu da su kćeri izgledom, stavom, ponašanjem, gestama, držanjem, pa i stilom često preslika svojih majki dokazuju i ove djevojke, kćerke popularnih mama, čija je sličnost nevjerojatno fascinantna.

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Lazy Sunday morning attire. 📸 @Yutsai88

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

dress code

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Lisa Bonet i Zoë Kravitz

Salma Hayek i Valentina Pinault

Thank you for all the wonderful cakes. #cake. Gracias por los pasteles

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Melanie Griffith (i Tippi Hedren) i Dakota Johnson

Dakota, Mama and me. 3 generations of actress's. Vanity Fair is so sweet to have us💕

A post shared by MELANIE (@melanie_griffith57) on

Demi Moore i Rumer Willis

🔥 #goldenglobes

A post shared by Rumer Willis (@rumerwillis) on

Reese Witherspoon i Ava Phillippe

#GoldenHour with the kiddos ⛅️💓

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

congrats! #specialnight

A post shared by Ava Phillippe (@avaphillippe) on

Julianne Moore i Liv Freundlich

Grateful for this turkey.

A post shared by Julianne Moore (@juliannemoore) on

@livfreundlich in @jcrew from her head to her toes. #jennalyons

A post shared by Julianne Moore (@juliannemoore) on

Meryl Streep i Mamie Gummer

A post shared by Mamie Gummer (@mamiegummer) on

A post shared by Mamie Gummer (@mamiegummer) on

Piše: Vlatka Ernečić / Vrijeme: 10:00 15.05.2017 / Rubrika: ,

Imaš komentar?

Još iz rubrike

Povratak na Net.hr